Programlarımız

Türkçe Dil Eğitimi : Temel hedefimiz çocuklarımızın ana dilleri olan Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarıdır. Ana dili derslerimiz grup ö retmenlerimiz tarafından her gün belirli program içinde uygulanmaktadır.

İngilizce : Tam gün olarak uyguladığımız ve Öğrencilerimizin tümünün katılımını sağlayacak şekilde, yaşlarına uygun, şarkılar, oyunlar, kitap saatleri, akordiyon eşliğinde müzik, spor ve dans ile zenginleştirilmiştir.

Spor : Çocuklar her hafta bir gün yoga yaparak güne başlayıp rahatlıyor ve yabancı spor öğretmeniyle beraber yaptıkları çeşitli spor aktiviteleriyle negatif enerjilerini atarak mutlu oluyorlar.

Drama : Yaratıcı drama içerik olarak, doğaçlama çalışmaları, rol alma, hayal gücünü geliştirme, kendini ifade edebilme gibi çalışmaları içerir. Drama, sınıf öğretmenlerimizin denetiminde haftalık çalışmalar olarak programlanmıştır.

Müzik : Haftada bir gün müzik öğretmenimiz estrüman eşli inde çocuklara şarkı söyleme zevki yaşatıyor ve müzik tarihi , besteciler ,enstrümanlar hakkında bilgilenerek keyifli saatler geçiriyorlar.

Dans : Çocukların bedensel ve kinestetik gelişimlerini,müzik kulağını desteklemek amacıyla yapılan dans dersi yaş özelliklerine uygun olarak hazırlanmaktadır.Estetik duyguları geliştirme ,psiko motor gelişimi, sosyalleşmeyi ve özgüveni desteklemek amaçlı yapılan keyifli bir etkinliktir.


Tedarik Listesi

Çocuğunuzun özel ihtiyaçları olması durumunda lütfen bize bildiriniz.

Günlük Program

Çocuğunuzun günlük etkinlikleri hakkında detaylı bilgi almak için bağlantıyı tıklayınız.